KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246272
nr 1424 6272
Oidentifierad konstnär. Signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 43x34cm, yttermått inklusive ram: 48x38cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:46:29
11/10 20:33:17